Slavlje igrača Lokomotive

RONALD GORSIC Cropix
‘OSVETA‘ JE SLATKA

VIDEO Nakon Hajduka srušio i Rijeku pa poslao zanimljivu poruku: Jeste li primijetili što je napravio nakon gola?

Zanimljiva scena mogla se vidjeti nedugo nakon što je lopta završila u mreži
Piše: SNObjavljeno: 29. travanj 2024. 06:50

Nogometaši Lokomotive slavili su protiv Rijeke u 32. kolu HNL-a rezultatom 3:1. Pogotke su postigli Mudražija i dvaput Šotiček za Lokomotivu, odnosno Obregon za Rijeku.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu

Pobjeda Lokosa mogla je biti i veća da je priznat pogodak Mudražije u 15. minuti. Veznjak Lokomotive najbolje se snašao u gužvi u petercu nakon dugog ubačaja sa strane i rasparao mrežu Labrovića, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.

Svojevrsnu osvetu dočekao je u 37. minuti kada je Leovac ubacio iz slobodnog udarca s desne strane, a od igrača Rijeke lopta je došla do njega i nije imao težak zadatak svladati Labrovića. Ono što je bilo upečatljivo jest proslava pogotka jer je Mudražija aludirao na intervenciju VAR-a i poništeni pogodak.

Lokomotiva iduće kolo gostuje kod Osijeka u borbi za poziciju za europsko mjesto, dok Rijeka dočekuje Dinamo na Rujevici u izravnoj borbi za prvaka države.